• BIGGCLUB İLE KAMPANYA YÖNETİMİ 

 

Ürün, müşteri, puan ya da belirli zaman aralığı bazında kampanyalar oluşturulmasına imkan tanıyan kampanya yönetimi, şirketlerin pazarlama aktiviteleri içerisinde kendine önemli bir yer buluyor.Bayilerin performanslarını ve motivasyonlarını arttırmak için ideal bir ortam yaratan Biggclub kampanya yönetimi, acente ve bayilerin verimlilikleri üzerinden ödüllendirilmesine de izin veriyor.

Satışları ve geliri yukarıya taşırken hem markaların bayilerini, hem bayilerin markalarını daha iyi tanımalarını ve etkileşime geçmelerini sağlayan kampanya yönetiminde her kampanya gerçek zamanlı olarak oluşturulabiliyor, yönetilebiliyor ve kontrolleri yapılabiliyor.

 

Tüm ülkeyi kapsayabileceği gibi belirli bir bölge bazında da düzenlenebilen kampanyalar, rekabet üstünlüğü elde etme konusunda şirketlere avantaj sağlıyor.

Satışı az olan ürünleri öne çıkarmak, yeni ürünleri lanse etmek, müşteri sayısını arttırmak, satışları yükseltmek, bayileri motive etmek, pazar payını arttırmak için kullanılan Biggclub kampanya yönetimi modülü, ödüllendirme ya da ürünleri daha iyi fiyattan alma gibi artılarla bayilere de birçok avantaj sunuyor.

Tek bir sayfadan kampanyalara erişmenize ve onları yönetmenize imkan tanıyan Biggclub kampanya yönetimi; bayi profili çıkarılmasına, bayi eğilimlerinin ölçülmesine, bayilerin hedeflere ulaşmasına yardımcı oluyor.