Uzun Vadeli ve Hedef Odaklı Ödüllendirme (Biggclub)

Tüm yıl boyunca çeşitli yollarla motive edilmesi gereken ve bu sayede performansları ve tabii ki satışları artan bayileri ve satış ekiplerini, yılın en yoğun zamanı olan kış aylarında ayrıca motive etmek ve ödüllendirmek, şirketleri hedeflerine bir adım daha yakınlaştırıyor.

İş ortaklarınıza özel loyalty projesi yaparak onları markanıza sadık hale getirebilir ve hedeflerine yönlendirebilirsiniz. İzinli veri tabanı kurup, satışlarını CRM sisteminde takip edip, kişiye özel kampanya çıkabilirsiniz.

Tüm bunların sonunda başarılı bayileri ödüllendirmek ve motive etmek için topladıkları puanlarla binlerce markalı ürün, seyahat ve deneyimlerin yer aldığı ödül puan sitesinden alışveriş yapmaya yönlendirebilirsiniz.

Bayilere belirli bir hedef vermek ve rekabet ortamı yaratmak, onların daha sıkı çalışmasını sağlayacağından büyük ödüle ulaşmak için daha çok çaba harcar ve tüm potansiyellerini kullanırlar.

Kısa Vadeli Ödüllendirme

Satışa ve performansa odaklanma konusunda ekstra avantaj sunan kısa vade hedefli ödüllendirme sistemleri ise sonuca kısa sürede ulaşılmak istenen kış dönemlerinde fazlasıyla işe yarıyor.

Belirli bir bölgede, belirli bir hedef kitleye uygulanacak olan bu kampanyalarla hedefe ulaşacak bayilere tatil, özel markalı ürünler, özel deneyimler sunarak kısa vadeli yüklü ve toplu ürün satışı yapabilirsiniz.

Satışın ya da hedefin değerine, büyüklüğüne göre teşvikleri belirleyebilir ve Biggclub’ın kampanya ve içerik yönetim modülü ile raporlama modülü sayesinde her şeyi tek bir platform üzerinden takip ederek yönetebilirsiniz.

Anlık Ödüllendirme Sistemi

Satışa ve performansa odaklanma konusunda ekstra avantaj sunan anlık ödüllendirme sistemleri ise sonuca kısa sürede ulaşılmak istenen kış dönemlerinde fazlasıyla işe yarıyor. Daha küçük ödüllerle bu tarz kampanyaları stratejileriniz arasına ekleyebilir ve bayilerin motivasyonunu her an sıcak tutabilirsiniz.

Peki, satış ortaklarını kış aylarında motive etmek için onlara ne gibi ödüller sunabiliriz? Teşvik seyahatleri, kış boyunca bayileri motive edebildiği için final hedefine ulaşanları böyle bir teşvikle ödüllendirmek doğru bir tercih olur. Kış temasını simgeleyecek bir destinasyon seçerek, yenilenmiş bir şekilde işlerinin başına dönmelerini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde yoğun bir satış kampanyasına başlamadan önce yapılan ödüllü çekilişler de oldukça motive edici olacaktır.

Birbirinden Özel Ödüller

İş ortaklarınızı, bu kış doğru şekilde motive etmek ve ödüllendirmek için şirketinizi Biggloyalty’nin uzman ekiplerinin deneyimine bırakabilirsiniz. Biggloyalty, seyahat ve deneyimler konusunda uzman grup şirketi Biggtravel ekibi ile birlikte yürüttüğü ödüllendirme sistemiyle kışa uygun birçok seyahat seçeneği sunarak şirketlerin isteklerine göre özel çalışmalar da yapabiliyor.

Ayrıca çoklu dil ile çalışan ve 95 ülkeye sevkiyat yapabilen, içerisinde 850+ marka, 25,000 ürün, yüzlerce dijital çek bulunan Biggrewards ödül puan sitemiz ile dünyanın her tarafında ödüllendirme yapabilirsiniz.