Biz Kimiz

Müşteri Sadakat Programları pazarında lider konumda olan Biggloyalty geleneksel uygulamaların yanı sıra, müşterilerine online, mobil ve sosyal medya içerikli sadakat programları sunar.
Biggplus Hakkında
1999 yılından beri Müşteri Sadakat Hizmetleri sunan, BiggPlus Grup Şirketlerinin amiral gemisi olan Sanal Mağaza, Loyalty alanında Türkiye’de global kriterlere uygun olarak 95 ülkeye hizmet vermekte olan tek ve en büyük şirkettir.

Sanal Mağaza, geleneksel uygulamaların yanı sıra, müşterilerine online, mobil ve sosyal medya içerikli sadakat programları sunar.

Hizmetlerimizi Kavacık’taki 1,200 m2’lik merkez ofsimiz ve Kartal Samandıra’daki 10.000 m2’lik kapalı alana sahip Lojistik Merkezi’nden vermekteyiz.

Bigg+ grubunda 2017 itibariyle 120 kişi çalışmaktadır. Sanal Mağaza A.Ş. halihazırda yönetmekte olduğu 1500’den fazla Sadakat Projesi ve A’dan Z’ye hizmetleriyle (Loyalty Yazılımları, Proje Yönetimi, Ürün Tedarik Zincir Yönetimi, Lojistik ve Kargo Yönetimi, Çağrı Merkezi Yönetimi, vb.) loyalty sektöründe Türkiye’nin lider firmasıdır.

Tüm Sadakat Programlarımızı, hepsi grubumuz içinde yazılmış ve birbirini tamamlayan programlar ve uygulamalar üzerinden yürütüyoruz.

MERKEZ OFİS KAVACIK

Hizmetlerini Kavacık’ta 800 m²’lik merkez ofisinde yapan Biggplus şirketler grubu kurumsal müşterimiz için bir Proje Yönetmeni atarız ve bu Proje Yönetmeni vasıtasıyla Ödül Puan Projesini başarıyla yönetiriz. Programı hayata geçirirken gerekirse fiziki basılmış ödül katalogları üzerinden offline, gerekirse Dinamik Reward Portaller üzerinden online hizmetler sunar, müşterilerin mümkün oldukça daha fazla hediye çeşidine erişmesini sağlarız.

AR-GE TEKNOLOJİ  KATI

Kavacık ofisimizin ayrıca 2. katında bulunan AR-GE özellikle veri tabanı ve web uygulamalarını içeren IT dünyasını çok yakından izler. Yazmış olduğu yazılımlar ve uygulamalarla loyalty ve e-ticaret dünyasına yetkin çözümler sunar. Bu bağlamda Ödül Siteleri (Reward Portal) ve Online Alışveriş yazılımları ve Bigglook gibi İçerik Portalleri bir adım öne çıkar. Müşteriye özel olarak hazırlanan Reward Portal’lerin üzerinde çalışacak satış ve ödül kampanyalarının mekanizmaları Aristo tarafından kurulur. Gereken puan kazanım ve harcama hesaplamaları, kategori bazında hediye yerleştirme, sipariş takibi, raporlama gibi süreçler yazılımın içinde yer alır.

Ayrıca, Online Alışveriş dünyası için yazılmış ve işletilen Kurumlara Özel adını verdiğimiz bir uygulama ile kurum çalışanlarına çok özel indirimli markalı ürünler sunarız. İnternet üzerinde kurum parolası ve şifre ile girilen, kurumunuza özel logo ve görsellerle hazırlanan bu web sitesinden tüm çalışanlarınız yararlanabilir. Özellikle İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilen bu uygulama ile kurumlar çok özel fiyatlı ürünler sunarak kurum çalışanlarının firmaya bağlılığını arttırırlar. Geliştirmiş olduğu Sosyal Medya applikasyonları ile müşterilerini kitlelerle buluşturur ve müşteri bağlılığı sağlar.

DUBAİ OFİS (BIGGLOYALTY MENA)

Uluslararası ortaklıklar ve küresel varlık yoluyla BiggPlus dünya çapında 95’den fazla ülkeye hizmet vermektedir.

DUBAI ,HOLLANDA’daki Merkezlerimiz  95 ülkede hizmet vermeye başlamıştık. Dubai Mena bölgesindeki   Ortadoğu ülkelerine hizmet vermek üzere Dubai’ de IT şirketi ve Lojistik süreçlerinin yönetim ofisi,  Tüm Ortadoğu müşterilerine gerçek zamanlı online ödül portalları, sosyal medya entegre katılım sadakati, yakın grup özel alışveriş mağazaları vb. Dinamik çözümler sunan, sadakat ve Ödüller alanında iki şirket Aristo-MENA ve BiggPlus-MENA ile hizmet vermektedir.

HOLLANDA OFİS (Amsterdam, ASAV)

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da kurduğumuz IT şirketi ve lojistik süreçlerinin yönetim ofisi ile artık Avrupa bölgesindeki ülkelere de hizmet veriyoruz.

Tüm Avrupa müşterilerine gerçek zamanlı olarak online ödül portalları, sosyal medya entegre katılım sadakati, yakın grup özel alışveriş mağazaları gibi dinamik çözümler sunan Aristo-EU ve BiggPlus-EU, sadakat ve ödüller alanında hizmet veriyor.