Global Ödüllendirme

Ödül çözümleri, müşterilerinize dünya çapında yüzlerce tedarikçi ile güçlü ilişkiler kurmalarını ve sağlar. Böylece müşterilerinize müthiş bir ödül seçkisi sunabilirsiniz.
Biggclub ve Ödüller

Bayiler için ödül ve sadakat programlarının oluşturulması ve uygulanmasını içerir. Marka ve iletişim vasıtasıyla ödüllendirme için kimlik geliştirebilir, çalışan diyaloğu ve iletişim yönetimi arttırabilirsiniz. Bayi etkileşim düzeylerini anlık ödüllendirebilir, ekip çalışmasını geliştirebilirsiniz. Fayda sağlayarak, farklılaştırıcı bir çalışma ortamı ve sadakat oluşturabilirsiniz. Ödül çözümleri, müşterilerinize dünya çapında yüzlerce tedarikçi ile güçlü ilişkiler kurmalarını ve sağlar. Böylece müşterilerinize müthiş bir ödül seçkisi sunabilirsiniz.

850+ MARKA İLE 25.000 ÇEŞİT ÜRÜN SKALAMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.

Tasarım Koleksiyonumuz

Tasarımsal Esneklik. Tasarım koleksiyonumuz, ürün tasarım içerik ve renk seçmenizi sağlar, veya markanıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Her iki durumda da paylaşılan değerler, kuruluşunuzun ruhunu yakalayan sembollerde algılarında netlik kazanır .

Seyahat ve Deneyim

Güçlü seyahat deneyimlerimiz, yurt içi ve yurt dışı turizm hizmetleri en akılda kalıcı deneyimlerle sunuyoruz. Ferrari ile dolaşmak mı istiyorsunuz ? Ses duvarını asan bir Mig pilotunun yanında co-pilotluğa ne dersiniz? Hotel restoran , Cafe ve eğlence mekanları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar istinaden kullanıcılara özel fırsatlar sunar. Kurumsal planda bayi ve ödül/motivasyon toplantıları ürün lansmanları mavi yolculuklar, gerçekleştirmek üzere deneyimler yaratmak uzmanlık alanımız .