Hizmetler

Home // Hizmetler

Bayi Ağı Yönetimi

Bayi ağı yönetimi, bayi ağına sahip orta ve büyük ölçekli işletmelerde, bölge sorumlularının verimli çalışması, bayi ağının tek merkezden yönetilebilmesi ve yapılan ziyaretler sonucu elde edilen verilerin raporlanarak satış verimliliğinin artırılması amacıyla geliştirilmiştir. Mobil, web ve diğer tüm platformlarda çalışmaktadır.

Kampanya Yönetimi

Ürün, müşteri, puan ya da belirli zaman aralığı bazında kampanyalar oluşturulmasına imkan tanıyan kampanya yönetimi, şirketlerin pazarlama aktiviteleri içerisinde kendine önemli bir yer buluyor. Bayilerin performanslarını ve motivasyonlarını arttırmak için ideal bir ortam yaratan Biggclub kampanya yönetimi, acente ve bayilerin verimlilikleri üzerinden ödüllendirilmesine de izin veriyor.

 

Kulüp İçerik Sitesi

Bayi ve acentelerin sadakat ve satış performanslarını arttırmaya yönelik bir ödüllendirme, kampanya ve içerik yönetim uygulaması olan Biggclub, Türkiye’nin her bir noktasındaki sadakat kulübü üyelerini bir araya getiriyor. Ürünlerin satışını arttıran, bayi ve acenteleri motive eden, rekabet üstünlüğü kazandıran ve bunun gibi daha birçok avantaj sunan yazılım, bayilerle olan iletişimi ve etkileşimi yukarıya taşıyor.

Raporlama

Tek bir sayfadan kampanyalara ve içeriklere erişilmesine ve yönetilmesine imkân tanıyan yazılım; bayi profili çıkarılmasına, bayi eğilimlerinin ölçülmesine, bayilerin hedeflere ulaşmasına yardımcı oluyor. Elde edilen verilerin değerlendirilmesini ve buna göre aksiyon alınmasını kolaylaştıran başlıca raporlama modülleri, sadakat ve satışları arttırmada kullanılıyor.

Ödüllendirme

 

Ödül Puan Sitesi

  • Dijital Hediye Çekleri
  • Tasarım Ürünler
  • Seyahat ve Deneyimler